3 Yeni Transfer Hedefi – 0 Bonservis!

Transfer dönemine çok hızlı ve etkili adımlarla giren Fenerbahçe, 3 yeni transfer hedefi belirledi. Bunlara karşılık kasasından hiçbir bonservis bedeli çıkmayacak.

Şu zamana kadar yapılan transferlerin de hiçbirine bonservis bedeli ödenmedi ve adeta transfer sezonunun şampiyonu şeklinde ilerliyoruz.

Yeni Transfer Hedeflerimiz

1) Malang Sarr

Malang Sarr, özellikle genç yaşı ve bonservissiz olması sebebi ile Emre Belözoğlu başta olmak üzere tüm yönetim tarafından çok isteniyor. Malang Sarr hakkındaki tüm detayları daha önceden paylaşmıştık, aşağıdaki başlık aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

2) Mauricio Lemos

Maurisio Lemos Sergio Ramos

Mauricio Lemos transferi stoper konusunda hala net kararını vermeyen yönetim tarafından bekletiliyor. Oyuncu ve kulübü ile anlaşıldı sadece bir tık daha iyi futbolcu alabilir miyiz diye ince eleyip sık dokuyorlar.

Lemos da stoper için genç denilebilecek yaşta, 28 Aralık 1995 doğumlu Uruguaylı futbolcu geçen sezon Las Palmas forması altında 26 maça çıktı 1 de gol attı.

3) Diego Perotti

Diego Perotti Fenerbahçe

Diego Perotti transferini Emre Belözoğlu ve Erol Bulut çok istiyor. Bu transferi herkesten önce 12 Temmuz günü yine Fenerli.Org ailesi olarak duyurmuştuk. Aşağıdaki başlık aracılığıyla oyuncu hakkındaki detaylara ulaşabilrsiniz.

Tüm bu başarılı transfer sezonu umarım, gönderilecek olan oyuncularda da aynı şekilde sürdürülür. Aşağıdaki başlık aracılığı ile bu sezon gönderilecek olan oyuncuların tümüne ulaşabilirsiniz.

One Comment on “3 Yeni Transfer Hedefi – 0 Bonservis!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir