Emre Belözoğlu, Malang Sarr’ı İstiyor!

Yeni Sportif Direktörümüz Emre Belözoğlu, Nice takımında forma giyen ve sözleşmesi sona eren Malang Sarr’ı bitirmek istiyor.

Malang Sarr Fenerbahçe

Transfer döneminin lideri olan Fenerbahçe, stoper arayışlarında Nice takımı ile sözleşmesi sona eren Malang Sarr ile anlaşmak istiyor. Bu yüzden herhangi bir stoper transferi yapılmadı, ilk olarak Malang, ile anlaşıp bütçeyi ona göre şekilldendirmek isteniliyor.

Bonservisinin elinde olması büyük artı olurken, transferde rakiplerin Sevilla, Napoli ve Marsilya gibi büyük kulüplerin olması karar vermesi için en iyi teklifin oluşmasını bekletiyor.

TransferMarkt değeri 16 milyon € olması ve 21 yaşında olması, bu transferin ilk hedef olması için ana nedenlerden ve gelecekte de büyük rakamlara satılması ön görüldüğünden Emre Belözoğlu da yoğun mesai harcıyor.

Malang Sarr kimdir?

Malang Sarr, 23 Ocak 1999 Nizza, Fransa doğumlu 1,82 boyunda olan ve wonderkid olarak gösterilen bir stoper.

Defansın solunda oynaması ve sol ayaklı olması onu bu yaşında çok değerli kılıyor. Asıl uyruğu Senegal olan Malang Sarr, 2015/16 sezonunda Nizza alt yapısında sonrasında Nice B takımında ve geçen sezon ise Nice takımı ile Ligue 1’de forma giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir