Fenerbahçe 4-0 İstanbulspor | Maç Özeti

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Fenerbahçemiz, Erol Bulut yönetiminde çıktığı ilk maçında İstanbulspor’u 4-0 mağlup etti.

Fenerbahçe 4-0 İstanbulspor Maç Özeti

Fenerbahçe İstanbulspor Maç Özeti

  • Maç : Fenerbahçe İstanbulspor
  • Stad : Can Bartu Tesisleri
  • Saat : 17:00
  • Yayın : FBTV – Maç Sonrası

Yeni transferlerimiz Gökhan Gönül, Caner Erkin, Mert Hakan Yandaş ‘ın forma giydiği ilk antrenman maçında yeni transferlerden olumlu bir görüntü aldık.

Maçın golleri ise; Serdar Aziz, Vedat Muriç, Alper Potuk (pen), ve Mevlüt Erdinç’ten geldi.

Uzun süren sakatlığı sonrası sahalara geri dönen Sadık Çiftpınar’ın da istekli ve iyi görüntüsü teknik heyeti sevindirdi. Maç sonrasında ise Sadık şu mesajı yayınladı;

Hocamız Erol Bulut maç sonrası yaptığı açıklamalarda;

Antrenmanlara iyi başladık. Futbolcularımız yüksek tempoda çalışıyor, bizim isteğimiz de bu. Bir haftalık sürede ilk maçımızda tam anlamıyla istenilen olmasa da her maç bizim için önemli çünkü her maçı kazanmak için çıkarız sahaya. İlk maçımızı kazanmak çok güzel oldu. Tabii çok eksiklerimiz var. Bunları önümüzdeki haftalarda daha iyi çalışıp daha iyi bir noktaya getirmemiz lazım. Ama ilk maç için olumlu olduğunu söyleyebilirim.” dedi.

Tempomuz iyi ve iyi bir başlangıç oldu. Futbolcularımız istekli ve arzulu çalışıyorlar. İlk haftaya baktığımızda şu an yetersiz ama tempomuzu arttıracağız. Lige yaklaştığımızda lig haftası daha farklı olacak. Tempomuz inşallah istediğimiz seviyede olacak. İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Oynayacağımız hazırlık maçları var. Burada da tempomuzu artırmamız lazım. İnşallah istediğimiz doğrultuda her şey gider.” diyerek sözlerini noktaladı.

Fenerbahçe 4-0 İstanbulspor | Maç Özeti & Goller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir