Gökhan Gönül’den Açıklamalar

Yeniden Fenerbahçe forması giyen Gökhan Gönül, eski ayrılış süreci ve yeniden geri dönüşüyle alakalı açıklamalarda bulundu.

Gökhan Gönül’ün Fenerbahçe’ye transferini aşağıdaki başlık aracılığı ile daha önceden duyurmuştuk.

Gökhan Gönül’den Açıklamalar

“Yeniden doğmuş gibiyim, futbola yeniden başlamış gibiyim. Bu kulüp ve taraftar adına birçok şey yapmak için sabırsızlanıyorum. Belki de bunun için heyecanlanıyorum. Daha önce nasıl yaptıysam, yine aynısını yapacağım”,

“Genç kardeşlerim yanlış anlamasın, 24 yaşında bir kardeşim sahada oynadığında yaş ortalaması küçükse, 4 puan vermiyorlar. Önemli olan performans. Emre Belözoğlu gerçeği var; 38 yaşında sahadaydı. Hala ‘Devam edecek mi?’ deniyor. Bekleyip göreceğiz.”

Alo Ben Emre Abin

“Fenerbahçe’ye dönmemde Emre Belözoğlu faktörünün etkisi çok. ‘Para için döndü’ diyenler var. Benim hayatımda para hiç önemli olmadı. Zamanında nasıl ayrıldıysam, yine aynı şekilde döndüm. Kontratımda ne yazdığını şu an bilmiyorum.”

“Beşiktaş kalmam için teklif yaptı, sağ olsunlar. Beşiktaş taraftarı da beni ailesinden bir parça olarak gördü, teşekkür ederim. Beşiktaş için her şeyimi verdim. Emre ağabeyin ‘Geri dönmeyi düşünüyor musun?’ diye sorması yetti.”

“Yeni gelen oyuncular var, Türkiye Ligi’ni bilen oyuncular olması bence bu bir artı.  Rakip takım oyuncuları gelmesine rağmen Fenerbahçe’de şu an bir kardeşlik ortamı var. Herkes şu an takıma sahip çıkıyor. Herkesin biraz da tecrübeli olması işe yarıyor.”

“İnsanlar diyor ki ‘Sana onca şey yaptılar, nasıl dönüyorsun?’ Ben hata yapmadım. Hiçbir taraftardan bana kötü söz gelmedi. Yeri geldi bu forma için kan döktüm. Bu sene Fenerbahçe tarihi için çok önemli. Bana kızgın olanlar varsa, bu kızgınlıklarını rafa kaldırmalı”

Erol Bulut Antrenmanda

“Birçok hoca ile çalıştım, hepsinin kendine özgü taktiği ve antrenman metodu var. Erol hoca sağ olsun, tabiri caizse, antrenmanlarda takımı gebertiyor. İnşallah bu antrenman temposuyla çok güçlü sahaya çıkacağız.”

“Eşim aşırı derecede Fenerbahçeli. Normal Fenerli yok, herkes hasta Fenerli. Beşiktaş maçlarına da geldiği çok oldu. Dün de ‘Su akar yolunu bulur’ yazmış. Beşiktaşlılar yanlış anlamasın, bu bir atasözü”

“Ben formasını giydiğim camialara karşı boyunlarına yere eğecek bir yanlışım olmadı. Eşim orada biraz duygusal davranıyor ama Beşiktaş’la alakalı bir paylaşım değil. Yanlış algı oluşmasın. Su akar yolunu bulur lafının TDK’yı açıp anlamına bakabilirler.”

“Allah inşallah Beşiktaş’a gol değil goller atmamı nasip eder. Ancak saygıda kusur etmem. Onlar bana zor zamanında yardımcı oldu. Allah, onlardan razı olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir