Son Dakika! – Caner Erkin Fenerbahçe’de

Caner Erkin Fenerbahçe'de

Fenerbahçe bugün 3.transferini açıklayarak arka arkaya transferlere devam ediyor. Eski oyuncumuz Caner Erkin ile sözleşme imzalandı.

Caner Erkin Fenerbahçe’de

Tanıtım filminde Ezel adlı diziden Ramiz dayı’nın bir alıntısına yer verildi.

  • “Hayatın kuralı bu yeğen, ne kadar uzağa gidersen git, başladığın yere dönersin sonunda..”

Caner Erkin Performans

Caner Erkin, geçtiğimiz 2019-20 sezonunda Beşiktaş forması altında 30 maça çıkıp 3 gol 11 asist ile oynadı. Maç başına açtığı inanılmaz orta sayısı sayesinde de ligin en çok isabetsiz top ortalamasına sahip. Ancak Fenerbahçemizin en büyük eksiklerinden biri beklerin oyuna katılmasıydı.

Ederini yansıtacak bir teklif geldiği an Vedat Muriç satılacak, ancak satılmazsa o tarz bir forveti çok besleyecek bir hamle oldu.

Yorum

Uzun yıllar Fenerbahçe formamızı giyip, kendini ve sol bek olan mevkisini hocamız Ersun Yanal tarafından bulan, bu kulüpte var olan bir futbolcu iken dönemin başkanı Aziz Yıldırım tarafından istenmedi ve ezeli rakibimiz Beşiktaş’a imza attı.

Çok futbolcu ezeli rakibimize imza atmıştır, oradan bize gelmiştir. Ancak Caner Erkin her zaman sivri bir karakter olarak biliniyordu ve Kadıköy’deki FB-Bjk maçında küfürlere dayanamayıp Beşiktaş taraftarını selamlarken önünde diz çöktü. Bu olayı asla aşamıyorum, yine kendi karakterine yakışır doğrultuda bir hareket yaptı.

Şimdi kutsal Fenerbahçe formamızı öperek poz veriyor, belki pişman belki o an öyle yaptı. Ben yönetimde olsaydım almazdım, ancak hala ligin en kaliteli sol beklerinden biri umarm başarılı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir