SON DAKİKA: Gökhan Gönül Fenerbahçe’de!

Gökhan Gönül Fenerbahçe'de!

Gökhan Gönül Fenerbahçe’de!

Uzun yıllar Fenerbahçe formamızı giydikten hatta kaptanlık mertebesine ulaştıktan sonra ezeli rakibimiz Beşiktaş’a transfer olan Gökhan Gönül Fenerbahçe’de!

Beşiktaş ile sözleşmesi bittikten sonra, eşi Hatice Gönül de “Yarım Kalan Aşk!” başlığı altında paylaşım yaptı.

Hatice Gönül

Gökhan Gönül Performans

4 Ocak 1985 doğumlu olan Gökhan Gönül’ün Transfermarkt verilerine göre, güncel piyasa değeri olarak 450 Bin € olarak gösteriliyor.

Bu sezon Beşiktaş forması altında toplamda 34 maça çıktı ve 4 gol 4 asistlik performans sergiledi. Bu istatistiklerinin arasındaki bir golünü de Fenerbahçemize karşı yaptı, ancak gol sevinci yaşamadı.

Yorum

Şampiyonluk yarışı verirken, devre arasında ezeli rakibimiz Beşiktaş ile anlaşmasıyla gözümüzde bitti. Ondan nefret ettik, çünkü onu çok sevmiştik! Paraya tercih etti veya bacağındaki kartal dövmesinden de bilindiği kadarı ile hep Beşiktaşlıydı. İlk lig maçında tribünden dolarlar atılarak protesto edildi, bunları unutmamız mümkün değil.

Ancak artık yeni bir sezon başladı ve Gökhan’ın hırsını, tekmeye kafa atışlarını, Fenerbahçe için akıttığı kanları da unutacak değiliz. Eskisi kadar sevmesek de çubuklu formayı giydikten sonra bize desteklemek düşer. İlerleyen yaşı umarım hırsını ve performasını etkilemez, yabancı sınırı olduğu bu dönemde iyi işler çıkarması dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir